Cariel 318IS M-Pakiet Techno-Violett Metallic

BMW Klubowiczy BMW Klub Szczecin

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
MANIEK
Forumowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 17-03-2010, 21:46
Lokalizacja: Police
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MANIEK » 13-05-2013, 14:53

Niezadowolene są tylko te osoby które kupiły ,,zdrowe :)" e46 za 12 do 15 tys.Za te pieniądze to można kupić ewentualnie zdrowa budęCariel, nie wahaj się i czas iść do przodu :)
Ostatnio zmieniony 13-05-2013, 15:17 przez MANIEK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Junior
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 3422
Rejestracja: 14-11-2010, 20:33
Lokalizacja: Chojna
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Junior » 13-05-2013, 15:04

to tak jak kupno zdrowego e36 za 3tys
Biżuteria złota i srebrna
skup sprzedaż przerób naprawa.
obrączki ślubne w rozsądnych cenach(każdy wzór)
Zapraszam

Awatar użytkownika
Kok0s
Forumowicz
Posty: 205
Rejestracja: 29-04-2012, 16:25
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kok0s » 13-05-2013, 15:39

oj tak :) co prawda to prawda :) szrota za grosze kupić to nie problem :) Olaf tak jak juz ktos pisal - lepiej z e36 --->> e39 ... ;DDD

Awatar użytkownika
totaL
Forumowicz
Posty: 624
Rejestracja: 15-10-2012, 22:02
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: totaL » 13-05-2013, 19:03

Kupuj E39 M5 to takie popularne auto teraz w Szczecinie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jerry_Cornelius
Forumowicz
Posty: 626
Rejestracja: 28-04-2009, 16:47
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Jerry_Cornelius » 14-05-2013, 16:17

Cariel ty masz -40 Ta-technix sprężynki z przodu? Jak długo jeździsz z nimi? Jak serwis "zawieszenia" ?

Zastanawiam się nad obniżeniem ale żeby nie było to tak że obniżę a podwyższę koszty serwisu :-|
„Słońcu ani śmierci nie można patrzeć prosto w oczy.”
„Tylko martwi wiernie dochowują omerty”
Obrazek

Awatar użytkownika
Adrianno
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1628
Rejestracja: 11-03-2009, 21:39
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Adrianno » 14-05-2013, 18:07

Pewnie, że trzeba iść do przodu. Ja nawet bym się nie zastanawiał nad tym czy zmienić E36 na E46... I jak MANIEK dobrze napisał, niezadowoleni są ci co kupili igły za cenę zadbanego E36. I bez urazy dla nikogo, ale z niektórych aut pościągał bym naklejki "BMW Klub Szczecin" bo to wstyd dla klubu, który rzekomo zrzesza fanów marki, a mają tak zdezelowane auta.
Obrazek

Cariel
Forumowicz
Posty: 2976
Rejestracja: 18-12-2009, 22:06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Cariel » 14-05-2013, 18:43

Jerry_Cornelius pisze:Cariel ty masz -40 Ta-technix sprężynki z przodu? Jak długo jeździsz z nimi? Jak serwis "zawieszenia" ?

Zastanawiam się nad obniżeniem ale żeby nie było to tak że obniżę a podwyższę koszty serwisu :-|


Zrobilem na nich ok 20.000km moze kilka więcej, co do samych sprezyn to cena co do jakosci mysle ze jest git bo ladnie obniżyly, są twardsze od mtechnika ale moglyby jak dla mnie być jeszcze twardsze. to juz kwestia gustu.
Co do serwisu to praktycznie nie zmienił sie on, jasne ze w jakims stopniu amory bardziej dostają ale np teraz przeglad robilem, i wyszło raptem kilka % mniej sprawnosci amorów niż w pazdzierniku zeszłego roku wiec lajt. i moim zdaniem nie wplywają znaczaco na zuzycie zawiasu bo od tamtej pory jedynie jeden łącznik stabilizatora mi sie wysypal ale po tylu km i takich drogach to rowniez norma.

Adrianno pisze:Pewnie, że trzeba iść do przodu. Ja nawet bym się nie zastanawiał nad tym czy zmienić E36 na E46... I jak MANIEK dobrze napisał, niezadowoleni są ci co kupili igły za cenę zadbanego E36. I bez urazy dla nikogo, ale z niektórych aut pościągał bym naklejki "BMW Klub Szczecin" bo to wstyd dla klubu, który rzekomo zrzesza fanów marki, a mają tak zdezelowane auta.


Każdy orze jak może ale faktycznie zdarzają sie szczególne okazy, Ja tez nie kupie E46 z górnego pułapu cenowego bo wole sobie samemu doinwestować coś średniego z czasem niż wywalić grubo na 'niby pewne auto ;-) Co nie oznacza ze szukam byle czego byle by bylo e46, oj nie ;-)

Awatar użytkownika
Jerry_Cornelius
Forumowicz
Posty: 626
Rejestracja: 28-04-2009, 16:47
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Jerry_Cornelius » 14-05-2013, 19:04

Cariel pisze:
Jerry_Cornelius pisze:Cariel ty masz -40 Ta-technix sprężynki z przodu? Jak długo jeździsz z nimi? Jak serwis "zawieszenia" ?

Zastanawiam się nad obniżeniem ale żeby nie było to tak że obniżę a podwyższę koszty serwisu :-|


Zrobilem na nich ok 20.000km moze kilka więcej, co do samych sprezyn to cena co do jakosci mysle ze jest git bo ladnie obniżyly, są twardsze od mtechnika ale moglyby jak dla mnie być jeszcze twardsze. to juz kwestia gustu.
Co do serwisu to praktycznie nie zmienił sie on, jasne ze w jakims stopniu amory bardziej dostają ale np teraz przeglad robilem, i wyszło raptem kilka % mniej sprawnosci amorów niż w pazdzierniku zeszłego roku wiec lajt. i moim zdaniem nie wplywają znaczaco na zuzycie zawiasu bo od tamtej pory jedynie jeden łącznik stabilizatora mi sie wysypal ale po tylu km i takich drogach to rowniez norma.


Szukam raczej optymalnego obniżenia by nie dostać mocno po kieszeni z serwisem zawiechy gdzie w przypadku gleby totalnej to co roku "naprawa" :granat:

Ogólnie potrzebuje 50-55 co już bardziej zbliża do 60 niż do 40...
„Słońcu ani śmierci nie można patrzeć prosto w oczy.”
„Tylko martwi wiernie dochowują omerty”
Obrazek

Awatar użytkownika
CORN
Forumowicz
Posty: 2485
Rejestracja: 24-01-2010, 10:48
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: CORN » 14-05-2013, 19:27

Adrianno pisze:Pewnie, że trzeba iść do przodu. Ja nawet bym się nie zastanawiał nad tym czy zmienić E36 na E46... I jak MANIEK dobrze napisał, niezadowoleni są ci co kupili igły za cenę zadbanego E36. I bez urazy dla nikogo, ale z niektórych aut pościągał bym naklejki "BMW Klub Szczecin" bo to wstyd dla klubu, który rzekomo zrzesza fanów marki, a mają tak zdezelowane auta.


Kogo masz na mysli?

Ja mam tylko jedna mala naklejke bks w rogu szyby, auto moze nie jest piekne ale na ostatnich 2 zlotach dawalo rade na cwiare, ma latac w zawodach, do driftowozow tez sie czepiac? Ja mam jedno ladne i wymuskane auto, bmw ma inne przeznaczenie
Wyniki przyspieszenia samochodów Racelogickiem z Zachodniopomorskiego:
https://www.facebook.com/RacelogicZachodniopomorskie/

Awatar użytkownika
Adrianno
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1628
Rejestracja: 11-03-2009, 21:39
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Adrianno » 14-05-2013, 19:43

CORN nie róbmy OT. Ja wyraziłem tylko swoją opinię ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Czolg
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4267
Rejestracja: 28-04-2009, 23:34
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Czolg » 14-05-2013, 20:37

NO KONIEC OT

Jerry_Cornelius skąd ty takie informacje czerpiesz, że co roku naprawa ?? pic na wodę fotomontaż
Warcy Rycy Cescy

Awatar użytkownika
Jerry_Cornelius
Forumowicz
Posty: 626
Rejestracja: 28-04-2009, 16:47
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Jerry_Cornelius » 14-05-2013, 20:40

Czolg pisze:NO KONIEC OT

Jerry_Cornelius skąd ty takie informacje czerpiesz, że co roku naprawa ?? pic na wodę fotomontaż


a no od glebiarzy i doświadczyłem tego na własnej skórze co to jazda z obniżonym autem :p
„Słońcu ani śmierci nie można patrzeć prosto w oczy.”
„Tylko martwi wiernie dochowują omerty”
Obrazek

Cariel
Forumowicz
Posty: 2976
Rejestracja: 18-12-2009, 22:06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Cariel » 17-05-2013, 23:21

Auto jest na SPRZEDAŻ
Ogłoszenie trafi na otomoto za jakieś 2tyg, narazie ogłaszam wśród "Swoich" ,

Z rzeczy do ogarnięcia została klimatyzacja (Wyciek) , i tarcze z tyłu, co do tarcz to wymienie je w przeciagu miesiąca, a jeżeli nie to dorzuce do auta gratis lub opuszcze cene na ich zakup.
Posiadam równiez faktury za remonty i zakupy do auta na ok 6 tys PLN z ostatnich 1.5roku.

Dużym atutem jest spalanie, 8-9l gazu na trasie, cykl mieszany 10. Więc 100km/ 20-25zł

10.900 do negocjacji, na tyle cenie te auto.
Ostatnio zmieniony 17-05-2013, 23:33 przez Cariel, łącznie zmieniany 1 raz.

DejvBT
Forumowicz
Posty: 705
Rejestracja: 24-06-2012, 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DejvBT » 17-05-2013, 23:31

Napisałbym szkoda, ale wiem, że zostaniesz przy Bawarce tylko zmienisz na młodszą, tak więc powodzenia w sprzedaży i szybko pojawiaj się tu z nową sztuką :-) :piwo:

Awatar użytkownika
totaL
Forumowicz
Posty: 624
Rejestracja: 15-10-2012, 22:02
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: totaL » 17-05-2013, 23:37

Informacja udostępniona po internetach :piwo:


Wróć do „BMW Klubowiczy ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika