e36 325i coupe białystok

Opinie i porady o samochodach, które chcemy kupić lub się interesujemy

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Q-bak
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 12-03-2012, 11:29
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Q-bak » 07-06-2014, 23:23

http://www.speedyshare.com/76Gsk/325i-coupe.zip

Tu jest paczka zdjęć auta w lepszej jakości i dodatkowo zrobione progi. On twierdzi że wszystko jest czyste poza drobnymi purchlami na drzwiach, ale to nie jest żadna sprawa.
Przód mówi że miał stłuczkę parkingową, ma drugi pas przedni jeszcze niepomalowany - sam widzę że spasowanie jest kiepskie, ale on twierdzi że nie dostała ani chłodnica ani lampy - co by się zgadzało, bo obie są BOSHa i na soczewce (przedlift). Zmieniał na polift we własnym zakresie.

Prawy bok przy kole to nie wiem Saillupus czy szpachla czy wlasnie te wgniecenia o których mówił.

Generalnie to przemawia za autem 2.5 NV, to że zrobił całe zawieszenie i że jezdzi nim 5 lat, więc nie spodziewam się totalnego kanału (no i resztki honoru, w kanał ciula robić forumowiczów...) Fakt że daleko, ale bez problemu mogę się w wawie przekimać i jechać już je kupić.
Nie ukrywam że jak z nią skończę to domknę się gdzieś w 14-15k, ale to będzie cena z gazem, a owszem, można za tą kwotę kupić troche lepsze/nowsze egzemplarze, ale bez gazu (czyli cena 3k w górę)
No i już z doświadczenia wiem że nie zależy mi tak z przodu na "bezbitości" jak z tyłu, gdzie się wszystko rozszczelnia, paruje itd. Mam mętlik, ale chyba po nie pojadę. Dziękuje bardzo za pomoc, jakbyście jeszcze rzucili okiem na paczkę zdjęć będę wdzieczny.
Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
pilot
Forumowicz
Posty: 2493
Rejestracja: 16-03-2009, 16:03
Lokalizacja: 53.447171,14.553909
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: pilot » 08-06-2014, 02:15

Przede wszystkim, nie jedź sam.
Nawet jak będzie was trzech a żaden oblatany jakoś super w BMW, to i tak wygrywasz.
Ostatecznie potraktuj to jako wycieczkę przez Polskę - jeśli tam już dojedziesz to nie zakładaj że musisz kupić. Jak będzie źle to po prostu wracaj i tyle.
A jak będzie dobrze to po prostu bierz i tyle. :-)
ObrazekObrazek
"Klauzula sumienia nakazuje mi zapitaxxx wszędzie 10m/s"

Q-bak
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 12-03-2012, 11:29
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Q-bak » 08-06-2014, 09:59

Sam nie jade prawdopodobnie, a fakt ze e36 sedanem jezdzilem 4 lata i troche znam te konstrukcje dziala na moja korzysc ;)

edit

Wiecie moze forumowicze kto zakladal w szczecinie climatronic ? Bo ponoc byl ktos taki, ale nie potrafie znalezc kto - a to jest jedna z głównych rzeczy którą chciałbym dodać. Co do wyjazdu - od 1 lipca mam wakacje więc wycieczka dobrze mi zrobi.

Awatar użytkownika
werner18
Forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 18-02-2009, 17:41
Lokalizacja: Wroc
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: werner18 » 11-06-2014, 21:04

Ja zakladalem. W G Squad Garage. Sporo roboty i jeszcze wiecej nerwow. A to nie pasuje, a tamto nieszczelne itp.. nigdy wiecej :)
Obrazek

pawelwoj
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 02-01-2013, 14:42
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: pawelwoj » 11-06-2014, 21:15

Wczoraj byłem w Carfixie i widziałem że komuś zakładali, możesz się odezwać do nich i ogarnąć czy podejmą się tematu.


Wróć do „Samochody BMW z ogłoszeń które zamierzamy kupić, opinie, oględziny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika