320i E36 niemcy

Opinie i porady o samochodach, które chcemy kupić lub się interesujemy

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Viktor
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 13-12-2012, 23:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

320i E36 niemcy

Postautor: Viktor » 31-07-2013, 17:15

Zainteresowało mnie ogłoszenie z mobile.de 320i jednakże niemam zielonego pojęcia jakie dokumenty są potrzebne przy kupnie tego pojazdu , czy umowe kupna sprzedazy pisze z nim w dwoch jezykach, jak nim wrocic do kraju itd, co najgorsze nieznam niemieckiego i może jakos na migi z sprzedajacym sie dogadam a moze nie, bede sie wybierał w weekend zeby zobaczyc ten samochod. W ogłoszeniu jest cos napisane co powinienen wiedziec albo widac po zdjeciach zeby nie tracic czasu i nie jechac jej ogladac ?
Zainteresowały mnie jednak bmw z niemiec ponieważ e36 ostatnio dwie juz mi uciekly z allegro. Ew czy jest ktoś kto pomogł by aby doszlo do tranzakcji z tym niemcem bez wiekszych kłopotów?
dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Awatar użytkownika
alcapone
Forumowicz
Posty: 6740
Rejestracja: 24-10-2008, 18:49
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: alcapone » 31-07-2013, 17:16

Po zdjęciach widać że jechać
"[you]" oceń moje E32
"PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW, ZAKRĘTY SĄ DLA SZYBKICH KIEROWCÓW" C.McRae
http://www.facebook.com/BMWKlubSzczecin
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Viktor
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 13-12-2012, 23:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Viktor » 31-07-2013, 17:39

niemiec mowi nawet po angielsku, wiec raczej uda mi sie z nim jakos dogadać, wstepnie ogledziny na weekend umowione. W ogloszeniu cos pisał o tym że auto kiedys uderzone ?
dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Awatar użytkownika
Jerry_Cornelius
Forumowicz
Posty: 626
Rejestracja: 28-04-2009, 16:47
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Jerry_Cornelius » 31-07-2013, 17:51

z tłumaczenia googlowego:

Oferuję tutaj ciężkim sercem moi wierni towarzysze. Chciałbym go zatrzymać, ale niestety już nie pasuje do naszego planowania rodziny. I nigdy nie oglądany pojazd jako czysty towar i które w związku z jej utrzymania. Pomimo tego wszystkiego, wiek i wiele kilometrów opuścił jeden lub drugi skaz. Ponieważ jestem uzależniona od samochodu i pojechaliśmy go niemal wyłącznie autostrady, pojazd jest w historii BMW usług. Dwa lata temu, alternator został zastąpiony trzema laty reflektory (oryginał ZKW) i pompy wodnej. Z przodu, przy BMW M-sprężyny są zainstalowane. 17 "felgi aluminiowe z 225 opon na E46 w połączeniu z płyt torowych z tyłu są rejestrowane i pozostają w pojeździe. W styczniu tego roku nowe sprzęgło i młodsza skrzynia biegów zostały zamontowane. Lat temu jednostka VANOS zamknięto i uszczelki pokrywy zaworów . otrzymuje Ponadto daję pojazdu: oryginalne sprężyny do przodu, oryginalne kierunkowskazy przednie i tylne światła, oryginalny pojazd zostanie sprzedany, jak to pokazano na zdjęciach Tylko trochę naklejka na tylnej szybie Co mogę usunąć jeszcze ... I oczywiście nie chce się ukryć: poprzedni właściciel miał z przodu iz tyłu wypadek, które zostały naprawione w BMW zarówno Ponadto prędkosciomierz na temat całkowicie zastąpić pojazdu 46000 km silnik jest E10-zdolny, ale nigdy nie ma .. .! E10 podsycane, którego nie wierzę za prawdziwe ERNEURE procentowej I ZNOWU HU / AU W trakcie tego, może być również badanie prowadzone raz jeszcze informację o nasz własny:., będę bardzo szczęśliwy, jeśli ktoś kupuje samochód to nadal chce iść długo i ma słabość do samochodu daję mu bardzo niechętnie z telefonu samochód jest wylogowany z 16,00 zegarem osiągniętym "ostatnią cenę ..." - .... rozmowy nie odpowiedział.
„Słońcu ani śmierci nie można patrzeć prosto w oczy.”
„Tylko martwi wiernie dochowują omerty”
Obrazek

DejvBT
Forumowicz
Posty: 705
Rejestracja: 24-06-2012, 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DejvBT » 31-07-2013, 18:12

Moje 320 niedługo będzie na sprzedaż :-( więcej na PW i zapraszam do galerii.

Co do tego z Niemiec, ładna seria. Jest Pełna klima, podgrzewane fotele, brakuje M-paku i chociaż sportów w środku, ale poza tym prezentuje się ładnie, ale... tak jak Jerry przetłumaczył, auto walone z 2 stron a to niewiadomo jak dobrze by było zrobione to jednak walone... no chyba, że lekka stłuczka :-)

Awatar użytkownika
BrzeszczoT
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2392
Rejestracja: 24-10-2008, 23:03
Lokalizacja: Dingolfing - Płoty
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: BrzeszczoT » 31-07-2013, 22:41

Jadę w sobotę rano do Niemiec i będę tamtędy przejeżdżał. Mogę zboczyć te kilka kilometrów i ponegocjować cenę, bo w ogłoszeniu napisał, że cena ostateczna nie jest do ustalenia przez telefon tylko na miejscu. Auto było uszkodzone z przodu i z tyłu, ale naprawiane było w ASO BMW.
Z przodu ma załozony zawias m-technik, dokłada ori zawias, lampy itd. gratis do auta. Koła z E46 z tyłu sa dystanse. Nowe uszczelniacze Vanosa i uszczelka pokrywy zaworów. Silnik przystosowany do jazdy na ekogównianym paliwie, ale nigdy na nim nie jeździł. Koleś będzie zadowolony jak kupi go miłośnik marki i dalej będzie o niego dbał tak jak on :P
Dziwne, że ma klimatronik, a pod spodem zwykły analogowy zegarek :D
Ale najważniejsze, że ma WEBASTO !!!!

Daj znać jeśli Cię to interesuje.
605069469

PS. Ta też jest blisko i dosyć fajnie się prezentuje!
http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model ... 62146.html
Obrazek

Viktor
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 13-12-2012, 23:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Viktor » 01-08-2013, 18:10

Mam nadzieje, że te uszkodzenia były raczej delikatne, w końcu w Niemczech jak byłby skasowany to by na złom trafił, w weekend auto dopiero po 15dostepne. Dlatego Dziękuję brzeszczot za pomoc jednak rano nie można go zobaczyć. Dla mnie to ogólny stan ma być dobry i go biorę, jak będzie ulep to może te druga pojadę wezmę, zobaczymy co się z tym zrobić w weekend, a teraz moje pytanie jak nim wrócić co mi jest potrzebne? Bo nie chce mi się pomocą drogową po niego jechać.
dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Awatar użytkownika
Mugen
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4093
Rejestracja: 01-10-2008, 16:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Mugen » 01-08-2013, 19:02

Mam wrazenie, ze troche dziwnie wysoko stoi. Foty sa tak slabe, ze malo co tam widac.
Obrazek

Awatar użytkownika
BrzeszczoT
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2392
Rejestracja: 24-10-2008, 23:03
Lokalizacja: Dingolfing - Płoty
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: BrzeszczoT » 02-08-2013, 11:55

Musisz kupić blachy z ubezpieczeniem wcześniej lub w tygodniu jechać po auto. W weekend nic nie załatwisz jeśli auto jest wymeldowane. A tak jest w 90% przypadków jak Niemiec sprzedaje auto. Najtańsze takie blachy to około 70 euro, ale na nich chyba dlugo nie można jeździć. Laweta kosztuje 300zł i jedziesz sam.
Obrazek

Vitek
Forumowicz
Posty: 982
Rejestracja: 18-04-2010, 13:12
Lokalizacja: Prenzlau
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Vitek » 02-08-2013, 19:36

jak będziesz potrzebował się dogadać z Niemcem i tablic daj znać. Mieszkam tu i już co nieco mogę ogarnąć.

PS. tą niebieską na M-Paku oglądałem, złom.
tekst roku:

Vitek, rozumiem, że byś krytykował jego auto, jak by Twoje było idealne.

Viktor
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 13-12-2012, 23:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Viktor » 04-08-2013, 14:18

ten złom potaniał na 1100E, wczoraj zdenerwowanie mnie osiągneło zenitu u niemca, dojechalem, auto w auto ktos obok mnie zaparkowal pod podanym adresem, wychodzi niemiec, podchodzi do tej samej furtki, mowie dzien dobry, nagle nie rozumiem co sie dzieje pytam go czy sprzedaje te bmw na podjezdzie , on mowi :O nie, ja je kupuje ... wychodzi sprzedajacy niczym zainteresowany tylko tamtym niemcem gada cos z nim i nagle mowi do mnie ze bmw sprzedane ... takze wyjazd byl niepotrzebny ,ogolnie 4te juz mi ucieklo bmw z przed nosa ... mozliwe ze bede cos dalej szukal w okolicy 180-220km od szczecina. narazie musze ochlonąc i od jutra szukam dalej.
dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Vitek
Forumowicz
Posty: 982
Rejestracja: 18-04-2010, 13:12
Lokalizacja: Prenzlau
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Vitek » 04-08-2013, 14:35

nie widzę problemu abym Ci pomógł. niestety tak jest z Niemcami czasem.
tekst roku:

Vitek, rozumiem, że byś krytykował jego auto, jak by Twoje było idealne.

Viktor
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 13-12-2012, 23:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Viktor » 04-08-2013, 15:38

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model ... 84774.html

zainteresowało mnie te ogłoszenie, jak bys mial dzis wolną chwilke i tylko przedzwonil popytal czy aktualne, czy warte wyjazdu, jak bys mogl to przekaz ze ze szczecina kolega zainteresowany i by ew chcial kupic np w poniedzialek czy jaki kolwiek dzien w tygodniu po 16.00

inne niemieckie ogloszenia tez moge wziasc pod uwage, jak by ktos znalazl, wszystkie 53 do 2000E w okolicy przejrzałem w sumie ;) oczywiscie tylko R6 wchodzi w gre.
dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Vitek
Forumowicz
Posty: 982
Rejestracja: 18-04-2010, 13:12
Lokalizacja: Prenzlau
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Vitek » 05-08-2013, 15:23

tekst roku:

Vitek, rozumiem, że byś krytykował jego auto, jak by Twoje było idealne.

Awatar użytkownika
Jerry_Cornelius
Forumowicz
Posty: 626
Rejestracja: 28-04-2009, 16:47
Lokalizacja: Suwałki
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Jerry_Cornelius » 05-08-2013, 15:40

Vitek pisze:hhttp://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/bmw-323-ia-coupe-zuverlaessig-sportlich/134644610-216-243?ref=search

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s ... ref=search
tak na szybko znalezione w okolicach 200 km od Szczecina.


Te dwa autka Ciekawie wyglądają ;-)
„Słońcu ani śmierci nie można patrzeć prosto w oczy.”
„Tylko martwi wiernie dochowują omerty”
Obrazek


Wróć do „Samochody BMW z ogłoszeń które zamierzamy kupić, opinie, oględziny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika