e36 coupe 328 ze szczecina

Opinie i porady o samochodach, które chcemy kupić lub się interesujemy

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Q-bak
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 12-03-2012, 11:29
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

e36 coupe 328 ze szczecina

Postautor: Q-bak » 07-11-2014, 23:54

Cześć, nie napalam się już bo na 90% nic z tego nie będzie, ale jako że auto stoi na sprzedaż już ze 3 miesiące to pomyślałem że przejadę się je zobaczyć.

http://otomoto.pl/bmw-328-m-pakiet-C34827730.html

Ktoś coś wie na temat tego egzemplarza, czemu cena spadła już o 2 tysiace ?

Vitek
Forumowicz
Posty: 982
Rejestracja: 18-04-2010, 13:12
Lokalizacja: Prenzlau
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Vitek » 08-11-2014, 09:14

cena w sumie średnia, klima dokładana. plus za 2,8 i M-Pak, ale czy warta tej kasy, to nie wiem.
tekst roku:

Vitek, rozumiem, że byś krytykował jego auto, jak by Twoje było idealne.

Awatar użytkownika
wisnier
Forumowicz
Posty: 912
Rejestracja: 14-07-2010, 05:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: wisnier » 08-11-2014, 18:15

Czy dobrze pamiętam czy Ty wystawiałeś IS'a w tej samej cenie wyglądającego o wiele gorzej?... :rotfl:

Z zewnątrz się prezentuje ok, ale jednak faktycznie dużo jak na auto na germańskich blachach. Chociaż wygląda całkiem fajnie, może warto sprawdzić i się potargować.
Obrazek

Vitek
Forumowicz
Posty: 982
Rejestracja: 18-04-2010, 13:12
Lokalizacja: Prenzlau
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Vitek » 08-11-2014, 19:25

wisnier pisze:Czy dobrze pamiętam czy Ty wystawiałeś IS'a w tej samej cenie wyglądającego o wiele gorzej?... :rotfl:

Z zewnątrz się prezentuje ok, ale jednak faktycznie dużo jak na auto na germańskich blachach. Chociaż wygląda całkiem fajnie, może warto sprawdzić i się potargować.


no widzisz ja wystawiłem tego IS za 2500€ z aktualnym niemieckim przeglądem i fakturami na ponad 1000€. nie sprzedał się i bardzo się z tego cieszę, jeździ aktualnie nim mój brat i nie narzeka i nie dołożył jeszcze ani 1€ po za benzyną.

jak tylko wróci IS do mnie chętnie go porównam z twoim "ładnie" wyglądającym e36.
tekst roku:

Vitek, rozumiem, że byś krytykował jego auto, jak by Twoje było idealne.

Awatar użytkownika
BrzeszczoT
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2392
Rejestracja: 24-10-2008, 23:03
Lokalizacja: Dingolfing - Płoty
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: BrzeszczoT » 08-11-2014, 21:32

Cena podejrzanie niska. Zobacz po ile chodzą w Niemczech takie egzemplarze.
Obrazek

Awatar użytkownika
David
Forumowicz
Posty: 516
Rejestracja: 15-03-2009, 20:31
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: David » 08-11-2014, 21:46

Cena normalna, w Niemczech niektórzy handlarze nie podchodzą tak do sprawy jak w Polsce, że m-pakiet, że alu itd. Auto ma lat ile ma i cena była pewnie niska.
Vitek: i co z tego, że przeglad Niemiecki i fv, ja prawie kazde auto takie sprzedaje 8-O
trójka piątka czy też siódema - najlepsza maszyna to jest BMA :)

Jay
Forumowicz
Posty: 2218
Rejestracja: 06-03-2010, 02:48
Lokalizacja: Stathelle
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Jay » 09-11-2014, 01:01

A faktury pewnie z 2004 roku jeszcze :D

Awatar użytkownika
wisnier
Forumowicz
Posty: 912
Rejestracja: 14-07-2010, 05:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: wisnier » 09-11-2014, 09:13

Vitek pisze:
wisnier pisze:Czy dobrze pamiętam czy Ty wystawiałeś IS'a w tej samej cenie wyglądającego o wiele gorzej?... :rotfl:

Z zewnątrz się prezentuje ok, ale jednak faktycznie dużo jak na auto na germańskich blachach. Chociaż wygląda całkiem fajnie, może warto sprawdzić i się potargować.


no widzisz ja wystawiłem tego IS za 2500€ z aktualnym niemieckim przeglądem i fakturami na ponad 1000€. nie sprzedał się i bardzo się z tego cieszę, jeździ aktualnie nim mój brat i nie narzeka i nie dołożył jeszcze ani 1€ po za benzyną.

jak tylko wróci IS do mnie chętnie go porównam z twoim "ładnie" wyglądającym e36.


Uważasz, że to, że auto ma aktualny przegląd, to rarytas? A włożyć 4000zł w auto i pokazać FV to każdy potrafi. W swój złom włożyłem już o wiele więcej, niż te Twoje FV na 1000€, i wcale nie uważam, że to coś nadzwyczajnego. Twój komentarz na temat ceny tego czarnego egzemplarza jest po prostu nie na miejscu, patrząc na Twój "cennik" aut i części.

Wracając do auta z tematu - jest ze Szczecina więc można je sprawdzić bo to żaden wydatek ani zmarnowany czas. Jestem ciekaw oględzin.
Obrazek

Vitek
Forumowicz
Posty: 982
Rejestracja: 18-04-2010, 13:12
Lokalizacja: Prenzlau
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Vitek » 09-11-2014, 10:56

Jay pisze:A faktury pewnie z 2004 roku jeszcze :D


faktury były z 2013 i 2014 kolego.

wisnier, powiedz mi co niby jest nie tak w tym komentarzu??

cena w sumie średnia, klima dokładana. plus za 2,8 i M-Pak, ale czy warta tej kasy, to nie wiem.


napisałem, że cena średnia, a nie cena z XXX czy coś w tym stylu, niestety taka dokładana klima jak dla mnie cenę obniża w przypadku 328i. plus tego auta to właśnie 2,8 pod maską i M-Pak, zauważ też że jest to cena za auto świeżo sprowadzone, czyli dojdą do tego jeszcze opłaty itd. większość wie też, że auta z DE jak pojeżdżą po PL drogach wymagają interwencji w zawieszenie, co zwiększa wydatki początkowe na to auto. licząc na początek 9000 plus opłaty i pakiet startowy, da nam normalną cenę rynkową. Może teraz dla was się wypowiedziałem jasno. bo komentarz do moich cen jest jak dla mnie z XXX, wiem co mam i ja ustalam ceny ile za to chcę a nie wy. za drogo szukaj taniej, a nie stękasz i komentujesz.

jedynie BrzeszczoT, wypowiedział się tutaj sensownie, zna już troszkę ceny rynku DE i wie już co nie co. niestety ładne e36 328i w M-Paku kosztuje tutaj też i byście się zdziwili że handlarzyny tutaj też wiedzą co to jest M-Pakiet i że podnosi im to cenę za auto. rynek aut używanych w DE różni się dużo od rynku w PL. prędzej M-Paka wyrwiesz od prywatnej osoby taniej niż od handlarza.

KOLEGO. Na forum używamy cenzuralnego języka, jak coś lub ktoś Cię zirytuje to odejdź od komputera i wróć jak ochłoniesz. Za następnym razem będzie OST
Pozdrawiam Saillupus
Ostatnio zmieniony 10-11-2014, 13:43 przez Vitek, łącznie zmieniany 1 raz.
tekst roku:

Vitek, rozumiem, że byś krytykował jego auto, jak by Twoje było idealne.

Q-bak
Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 12-03-2012, 11:29
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Q-bak » 09-11-2014, 22:48

Dokładana klima, ale rozumiem że dalej ta najgorsza z możliwych, totalny manual ?

Awatar użytkownika
David
Forumowicz
Posty: 516
Rejestracja: 15-03-2009, 20:31
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: David » 10-11-2014, 07:48

Podsumowując, warto obejrzeć, obmacać, przecież stoi w ZS. Myślę, że cena będzie również do neg.
trójka piątka czy też siódema - najlepsza maszyna to jest BMA :)

Awatar użytkownika
werner18
Forumowicz
Posty: 503
Rejestracja: 18-02-2009, 17:41
Lokalizacja: Wroc
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: werner18 » 12-11-2014, 23:15

Jesli auto na przegladzie wyjdzie ok, to cena jest wrecz DOBRA. Przy lekkiej kombinacji z oplatami i jakiejs negocjacji ceny, auto moze wyjsc na gotowo nawet 10500. Zapomnijcie o dobrej 328 qp w M Paku ponizej 10 tys.

Brakuje wentylatora za grillem, chyba ze jakos inaczej to rozwiazano.
Obrazek

Danny
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 12-11-2014, 17:58
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Danny » 16-01-2015, 17:36

Witam Panowie.

Widzę , że auto znowu jest wystawione. Czy ktoś był je oglądać i może coś więcej o nim powiedzieć ?

Z góry dziękuję za odpowiedz.


Wróć do „Samochody BMW z ogłoszeń które zamierzamy kupić, opinie, oględziny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika