Czubek?

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
CORN
Forumowicz
Posty: 2485
Rejestracja: 24-01-2010, 10:48
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Czubek?

Postautor: CORN » 29-07-2012, 23:44

Przed chwilą napotkała mnie dziwna sytuacja. Odwoziłem Justyne do domu, zatrzymałem się przed jej chatą, zgasiłem światła żeby nie świecić ludziom po oknach i chwilę gadamy gdy coś z tyłu błysnęło. Odwracamy się żeby zobaczyć co to i znowu błysk i podbiega jakiś koleś na oko z 35 - 40 lat, otwieram okno a on do mnie z textami:
-poco ja tu przyjechałem?, czemu zgasiłem światła? Jestem jednym z ostatnich co mu rozładowuje system w samochodzie i poleciał do przodu robić zdjęcie tablicy rejestracyjnej.
Zdębiałem i wysłałem Justynę do domu samemu zostając z tym czubkiem.

Zaczynam zawracać a on lata cały czas w koło samochodu i wygaduje te bzdury no to mu mówie że nic mu nie rozładowuje bo ja tu nawet nie mieszkam ale to co mówiłem wogóle do niego nie trafiało, na pijanego nie wyglądał, raczej obłąkanego.

Ruszyłem ale mówie do siebie, że coś jest nie halo i stanąłem przy najbliżej stojącym krawędzi ulicy aucie które okazało się być jego autem, ledwo wyszedłem i zdążyłem usłyszeć że jestem beszczelny i dlaczego tu stanałem........

Pyta mnie czy ja nie czuje pola jakie otacza samochód i że mnie zgłosi że mu rozładowuje i będe płacił, no to ja mu znowu że ja tu nawet nie mieszkam i nic mu nie rozładowuje a on lata w koło i tylko patrzyłem kiedy z łapami wyskoczy.

Wsiadłem do auta i odjechałem na ulicę obok i myśle - zgłosić to na policję? oleją sprawę bo gość tylko mnie nagabywał.
Iść i sie z nim szarpać? też bez sensu bo niewiadomo co taki zrobi.
Była jeszcze jedna opcja ale też odpada bo to mnie zamkną wtedy za zrobienie jemu poważnej krzywdy,
odjechałem więc.


I teraz rozkmina, gość może mieć coś nie tak w czubie, ma moje auto sfotografowane więc moze się mścić jak tam postawie z drugiej strony zrobić mu nic też nie ma podstaw.
Co Wy byście zrobili w takiej sytuacji?
Wyniki przyspieszenia samochodów Racelogickiem z Zachodniopomorskiego:
https://www.facebook.com/RacelogicZachodniopomorskie/

Awatar użytkownika
DULO
Forumowicz
Posty: 2823
Rejestracja: 22-07-2010, 05:45
Lokalizacja: Szczecin-Dołuje
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DULO » 30-07-2012, 05:11

Od razu bym gościa poskładał i zabrał aparat w celu wykasowania zdjęć.TYLKO I WYŁĄCZNIE PERSWAZJA to działa na każdego nawet jak jest czubem, to jak elektrowstrząsy w wariatkowie.

Corn jaka to ulica czyżby moja dawna dzielnica Plac Grunwaldzki? Piłsudskiego? Mazurska? Śląska? :mrgreen: Bo tam się działy dziwne cooooda
MOŻESZ MIEĆ SAMOCHÓD ,ALBO MOŻESZ MIEĆ BMW

Awatar użytkownika
MANIEK
Forumowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 17-03-2010, 21:46
Lokalizacja: Police
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MANIEK » 30-07-2012, 06:08

CORN, A ty naprawdę nie czułeś tego pola? :rotfl:

Awatar użytkownika
CORN
Forumowicz
Posty: 2485
Rejestracja: 24-01-2010, 10:48
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: CORN » 30-07-2012, 09:27

MANIEK pisze:CORN, A ty naprawdę nie czułeś tego pola? :rotfl:
podobno unosi się wzdłóż ulicy począwszy od jego samochodu ;P

Na wszelki wypadek spisałem sobie że jego fura to Audi A4 mk1 i numer rejestracyjny też mam.
Wyniki przyspieszenia samochodów Racelogickiem z Zachodniopomorskiego:
https://www.facebook.com/RacelogicZachodniopomorskie/

Awatar użytkownika
Junior
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 3422
Rejestracja: 14-11-2010, 20:33
Lokalizacja: Chojna
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Junior » 30-07-2012, 10:57

to widzę że jest więcej takich. nie dawno do mnie do sklepu zaszedł gość i powiedział że poczuł dobrą energię wydobywającą się z tego lokalu to postanowił wstąpić na chwilę :szok: nie wiedziałem co mam odpowiedzieć
Biżuteria złota i srebrna
skup sprzedaż przerób naprawa.
obrączki ślubne w rozsądnych cenach(każdy wzór)
Zapraszam

Awatar użytkownika
CORN
Forumowicz
Posty: 2485
Rejestracja: 24-01-2010, 10:48
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: CORN » 30-07-2012, 11:24

Junior pisze:to widzę że jest więcej takich. nie dawno do mnie do sklepu zaszedł gość i powiedział że poczuł dobrą energię wydobywającą się z tego lokalu to postanowił wstąpić na chwilę :szok: nie wiedziałem co mam odpowiedzieć
jak to co? trzeba było sięgnąć po bejzbola i go ździelić ;P
Wyniki przyspieszenia samochodów Racelogickiem z Zachodniopomorskiego:
https://www.facebook.com/RacelogicZachodniopomorskie/

Awatar użytkownika
BrzeszczoT
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2392
Rejestracja: 24-10-2008, 23:03
Lokalizacja: Dingolfing - Płoty
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: BrzeszczoT » 30-07-2012, 19:11

Ale wy macie problemy. U mnie w firmie takie sytuacje są na porządku dziennym. Już przestałem reagować podnoszeniem brwi ku górze. Zdumienie nie ma szans. Olej typa, zapamiętaj to jako anegdotkę do opowiadania na imprezach i tyle.
PS. Czuwaj ! Zło nie śpi, ono otacza Cię swym polem :0 buahahahahahahaha
Obrazek

Awatar użytkownika
Mugen
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4093
Rejestracja: 01-10-2008, 16:09
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Mugen » 30-07-2012, 20:20

CORN trzeba bylo z nim tymbarka obalic to moze oddalby Ci troche tego jego pola:d. Poza tym do takich rzeczy trzeba sie przyzwyczaic:d. Ja mam niby spokojna prace w sklepie, ale nawet tam mozna byc np. postrzelonym z wiatrowki lub oberwac monitorem od kasy w leb:d.
Obrazek

Awatar użytkownika
LIZAK
Forumowicz
Posty: 264
Rejestracja: 12-04-2010, 21:55
Lokalizacja: szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Czubek?

Postautor: LIZAK » 05-08-2012, 11:50

CORN pisze:Przed chwilą napotkała mnie dziwna sytuacja. Odwoziłem Justyne do domu, zatrzymałem się przed jej chatą, zgasiłem światła żeby nie świecić ludziom po oknach i chwilę gadamy gdy coś z tyłu błysnęło. Odwracamy się żeby zobaczyć co to i znowu błysk i podbiega jakiś koleś na oko z 35 - 40 lat, otwieram okno a on do mnie z textami:
-poco ja tu przyjechałem?, czemu zgasiłem światła? Jestem jednym z ostatnich co mu rozładowuje system w samochodzie i poleciał do przodu robić zdjęcie tablicy rejestracyjnej.
Zdębiałem i wysłałem Justynę do domu samemu zostając z tym czubkiem.

Zaczynam zawracać a on lata cały czas w koło samochodu i wygaduje te bzdury no to mu mówie że nic mu nie rozładowuje bo ja tu nawet nie mieszkam ale to co mówiłem wogóle do niego nie trafiało, na pijanego nie wyglądał, raczej obłąkanego.

Ruszyłem ale mówie do siebie, że coś jest nie halo i stanąłem przy najbliżej stojącym krawędzi ulicy aucie które okazało się być jego autem, ledwo wyszedłem i zdążyłem usłyszeć że jestem beszczelny i dlaczego tu stanałem........

Pyta mnie czy ja nie czuje pola jakie otacza samochód i że mnie zgłosi że mu rozładowuje i będe płacił, no to ja mu znowu że ja tu nawet nie mieszkam i nic mu nie rozładowuje a on lata w koło i tylko patrzyłem kiedy z łapami wyskoczy.

Wsiadłem do auta i odjechałem na ulicę obok i myśle - zgłosić to na policję? oleją sprawę bo gość tylko mnie nagabywał.
Iść i sie z nim szarpać? też bez sensu bo niewiadomo co taki zrobi.
Była jeszcze jedna opcja ale też odpada bo to mnie zamkną wtedy za zrobienie jemu poważnej krzywdy,
odjechałem więc.


I teraz rozkmina, gość może mieć coś nie tak w czubie, ma moje auto sfotografowane więc moze się mścić jak tam postawie z drugiej strony zrobić mu nic też nie ma podstaw.
Co Wy byście zrobili w takiej sytuacji?
ja bym mu zabrał aparat i odjechał :devil: :devil:

Awatar użytkownika
wojtasz
Forumowicz
Posty: 295
Rejestracja: 12-04-2011, 18:53
Lokalizacja: Szczecin/Leicester
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: wojtasz » 05-08-2012, 18:52

olej i niech moc bedzie z toba
BMW E36 316i 1996 -> BMW E39 523i 1998 -> BMW E36 320i 1996 -> BMW E30 318i 1989


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika