"Nienawidze Polski!!!!!!!!!"

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
Shu
Forumowicz
Posty: 2764
Rejestracja: 17-09-2008, 21:16
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

"Nienawidze Polski!!!!!!!!!"

Postautor: Shu » 25-02-2011, 11:50

- "Kto myśli tak samo jak ja? A za co nienawidze? za wszystko. Za oszustwa polityczne, kłamstwa, grabież, niskie płace, wszechobecne chamstwo, prostactwo ludzi, brak ludzkich więzi i można by wieeeeeele wymnieniać że by pola tekstowego nie starczyło. W ogóle za to że tu jest tak ponuro, biednie, tak nijak, smutno."

zaciągnięte z: http://forum.hotmoney.pl/pokaz/nienawidze-polski-36306

Częściowo się podpisuję pod tym stwierdzeniem cytując słowa Piłsudzkiego: "Naród dobry, ale ludzie k...y". Swoją drogą ktoś taki by nam się dzisiaj przydał.

Zapraszam do dyskusji na temat wad i zalet naszego kraju.
weź udział w konkursie :P
"chcesz dogonić BMW? kup BMW" - Shu

Awatar użytkownika
kisiel
Forumowicz
Posty: 1865
Rejestracja: 16-03-2010, 16:37
Lokalizacja: Gryfino
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kisiel » 25-02-2011, 12:02

Ja równierz się pod tym podpisuje ,lecz dużo na ten temat do powiedzenia,bo dla mnie temat jest oczywisty. Polske Kocham tylko kiedy mówie Polska to nie ukazuje mi sie piekno i walory naszego kraju tylko automatycznie ,podswiadomie widze obraz polityków i niestety nie jestem w stanie tego zmiennic.Kocham ten kraj za to ,że jest taki piekny,że daje nam piękną zimę,piękną wiosnę ,lato jesień,ale wk..... mnie mordy tych ........ w parlamencie!Nie nawidze ich za korupcję na taka skale,olbrzymie luki prawne,za tworzenie bezprawia w Państwie,brak odpowiedzialności za podejmowane decyzje,okrdanie emerytów i jawne okłamywanie i ogłupianie narodu.To właśnie przez to mam antypatie do slowa POLSKA i jak o tym słysze to chce mi sie rzygać.

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 25-02-2011, 12:59

Shu pisze:"Naród dobry, ale ludzie k...y"


Pięknie powiedziane, a cytujac jeszcze jednego polskeigo "wieszcza" Staszewskeigo : "Nie lubie juz Polski!!"
Nic mi ten kraj nie pomaga ani nic nie ułatwia , codziennie pokazuje nowe absurdy i nowe przekręty. Chce mi sie rzygac kiedy slysze o coraz to nowszych i ciekawszych pomyslach elity rzadzacej. Kraj jest piękny (najpiękniejszy), system zarzadzajacy tym krajem chory - w połączeniu wychodzi ... to co własnie mamy za oknem. :granat:
Ostatnio zmieniony 25-02-2011, 13:52 przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

puchi333
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: puchi333 » 25-02-2011, 13:21

Z racji wykonywanego zawodu pracowałem już z wieloma nacjami na całym świecie.Na podstawie zebranych doświadczeń stwierdzam,że dzięki naszym zaletą nie mamy się czego wstydzić.I nie porównuję Nas do krajów "trzeciego świata" tylko o USA,GB,D,N,B,I ...Ze świecą szukać narodu o takich cechach jak Nasze:kreatywność,umiejętność logicznego myślenia,niezależność i umiejętność pracy jako jednostka, komunikatywność,otwartość i solidność.Co do wad jakie wymienił Shu też mam spory dystans.Gdzie nie ma oszustw i machlojek politycznych czy biznesowych,gdzie ludzie nie kłamią,gdzie nie ma niskich płac a ludzie nie są chamscy???To są wady dotyczące mniej lub więcej wszystkich narodów świata.Zgodzę się,że w ostatnich latach znacznie nasiliło się odczuwanie właśnie wad a nie zalet ale to głównie przez naszą historię.Bo jak chcemy tak bardzo ponarzekać to należy o tym wspomnieć.Na początek nasze fatum czyli położenie geograficzne od którego się wszystko wzięło i ciągle prześladuję.Pochodna tego to wieczne wojny i konflikty.Pochodną tego brak stabilizacji,zniszczenia,ruina gospodarcza oraz zacofanie.Inny rozdział,o którym można napisać wiele złego i dobrego to "komuna".Ja skupię się tylko na ciemnej jej stronie i zapytam ile lat nasz kraj i jego mieszkańcy żyli i pracowali na korzyść innych(ruscy)?Gdzie w tym czasie zachodnia Europa i Świat szły do przodu.Pózniej jej koniec i pochodna to nastanie kolejnej edycji "wolności szlacheckiej",która nadal trwa.
Podsumowując nie zgadzam się,że jesteśmy "be" choć nie jesteśmy też "cacy".Też wielokrotnie , szczególnie po powrocie z morza,zdarzyło mi się zakląć i powiedzieć ".k...a co za kraj" ale nie tedy droga.Ważne żebyśmy swoimi czynami i zachowaniem starali się jak najlepiej "służyć" Polsce czyli nam samym a nie wypisywali felietony czy inne bzdury "nienawidze Polski" .Jestem pewien,że wiele osób o takich poglądach gdyby miało porównanie do innych powiedziało by "jak dobrze,że jestem Polakiem i żyję w Polsce a nie w ...

WERA75
PRZYJACIEL KLUBU
PRZYJACIEL KLUBU
Posty: 412
Rejestracja: 11-02-2011, 12:29
Lokalizacja: POLICE
Płeć: Kobieta
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: WERA75 » 25-02-2011, 13:33

Nienawidzicie Polski?To dlaczego większość z was tutaj mieszka i pracuje?Jest tyle krajów,jest w czym wybierać :-)
Dlatego puchi333, zgadzam się z tobą w 100%.

Szpara90
Forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 17-09-2008, 21:11
Lokalizacja: Sz-n
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Szpara90 » 25-02-2011, 15:39

Shu pisze:Swoją drogą ktoś taki by nam się dzisiaj przydał.
święte słowa, jesteśmy Polakami i powinniśmy być z tego dumni, bynajmniej ja jestem...

cytat z blogu pt. "Państwo(w rozumieniu rząd) – czyli organizacja przestępcza." J. Korwin-Mikke.

"... Dzisiejsze „państwa” to po prostu organizacje przestępcze.
Król przynajmniej miał pewne zahamowania moralne, bo obawiał się rewolucji, trucicieli, snajperów z kuszą – a w krajach fideistycznych: Kary Boskiej. Dzisiejsza "Nowa Klasa" wyzyskiwaczy ukrywa się starannie za plecami Większości – a WIĘKSZOŚĆ nie boi się NICZEGO..."


...tak sobie myśle, że ktoś się w końcu zbuntuje i wyplewi te ścierwo, które wmawia nam że dokona "cudu gospodarczego", a tak naprawdę usiłuje sprzedać gospodarkę za bezcen. Robią co chcą i kiedy chcą... polityk wybierany jest po to, aby pomagać, a nie zabierać i sprzedawać...

PS. mam takie poglądy, a nie inne i myślę że w niektórych przypadkach kodeks Hammurabiego miałby sensowne zastosowanie wśród "pomocnych polityków" tzw oszustów, np.
§ 22 Jeśli obywatel rabunku/kradzieży dokonał i został złapany, człowiek ten zostanie zabity.

puchi333
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: puchi333 » 25-02-2011, 15:44

Szpara90 ale post nazywa się "nienawidze Polski" a nie "nienawidze polityków" a to bardzo duża różnica.

Faqir
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: Faqir » 25-02-2011, 15:47

Są kraje w których jest gorzej, ale jak najbardziej jest na co narzekać!! Tylko kto pojawi się i to zmieni?? bo gdyby ,,każdy z nas dorwał się do władzy nie był by nic lepszy"

Szpara90
Forumowicz
Posty: 331
Rejestracja: 17-09-2008, 21:11
Lokalizacja: Sz-n
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Szpara90 » 25-02-2011, 16:01

puchi333 pisze:Szpara90 ale post nazywa się "nienawidze Polski" a nie "nienawidze polityków" a to bardzo duża różnica.


tak jak szu napisał

Shu pisze:Zapraszam do dyskusji na temat wad i zalet naszego kraju.


wymieniłem jedną konkretną wadę, a więc prowadzimy dyskusję...

Awatar użytkownika
Daytona78
Forumowicz
Posty: 1642
Rejestracja: 16-09-2008, 21:32
Lokalizacja: Nowe Warpno
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Daytona78 » 25-02-2011, 16:07

A ja lubię nasz kraj :-) W szczególności za to, że po zimie każdy z nas może poczuć się choć odrobinę jak kierowca rajdowy na odcinku specjalnym. Dziurawe drogi powodują, że nawet przy niewielkiej prędkości co dla niektórych jazda może być nielada wzyzwaniem chociażby pokonując "odcinek specjalny" np: z domu do pracy - i nie uszkodzić auta :-).

Nawet pilot potem nie jest już potrzebny :-). Po kilku dniach kierowca zna komunikat na pamięć: ulica X, 50 przez szczyt, prawy 40, uważaj szykana (czytaj dziury) :-)
Ostatnio zmieniony 25-02-2011, 19:07 przez Daytona78, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.daytona78.priv.pl
tel. 600366550
E36 316i Obrazek

Nadwozie: sedan.
Silnik:
- M43B16 -> 26.01.2016 roku
- 26.01.2016 roku -> M42B18

puchi333
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: puchi333 » 25-02-2011, 17:30

Szpara90 pisze:wymieniłem jedną konkretną wadę, a więc prowadzimy dyskusję...


Jasne,ja co do polityki w naszym kraju to szkoda słów chyba,że jedno takie wielkie :ban:

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 25-02-2011, 17:58

Daytona dobre podejscie :mrgreen: nie wiem czy nadążysz z updat-ami tras :mrgreen:

tak jak wczesniej napisalem kraj jest piekny system tragiczny :-] doswiadczyc tego mozna na kazdym kroku.

Szpara90 pisze:J. Korwin-Mikke.


Mocny gość jeden z ostatnich rewolucjonistów ;-)
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

puchi333
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: puchi333 » 25-02-2011, 18:36

krz_82 pisze:Mocny gość jeden z ostatnich rewolucjonistów


Rozmawiałem z nim osobiści kilka razy bo UPR miało swojego czasu mocną placówkę w Świnoujściu.Facet ma wiele dobrych pomysłów i często mówi prawdę w oczy przez co zepchnięto go na margines.

Awatar użytkownika
Shu
Forumowicz
Posty: 2764
Rejestracja: 17-09-2008, 21:16
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Shu » 25-02-2011, 18:37

Panowie (i Pani), pierwszy post nie jest przeze mnie wymyślony a jedynie cytatem z innego forum, pod którym w pewnym sensie mógłbym się podpisać. Post ten rozpoczyna dyskusję na ów forum. Umieściłem go tutaj żeby poznać Wasze zdanie.
weź udział w konkursie :P
"chcesz dogonić BMW? kup BMW" - Shu

Awatar użytkownika
MANIEK
Forumowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 17-03-2010, 21:46
Lokalizacja: Police
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MANIEK » 25-02-2011, 19:57

A moje zdanie jest takie.Polska jest dla mnie miejscem w którym chciałbym dożyć późnej starości.Mamy góry ,morze,jeziora,i ful miejsc które jeszcze muszę zobaczyć.Mamy przede wszystkim historię(upadki i wzloty)dla mnie same plusy.Są kraje które nie maja nic prócz piasku(jest ropa tylko nikt się w niej nie kąpie)
Ale mamy jeszcze mendy,gnidy,i wielu skurw.....ów którzy zrobią wszystko by mi to życie obrzydzić.Jestem jednym z tych ludzi którzy zaufało obecnemu rządowi.Dziś wciąż tego kroku nie żałuje bo brak alternatywy niestety.Wolę to gówno niż Lecha za Boga a Jarosława za Jezusa.Więc staram się nie angażować i nie widzieć.Po co mi nerwy...Jeb.......to wszystko!!!!Staram się żyć po swojemu nikomu nie wadząc a jeśli mogę to jeszcze pomogę.


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika