Zasady działu ZRÓB TO SAM

Opisy napraw, których dokonywaliśmy samodzielnie

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

bosman
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Zasady działu ZRÓB TO SAM

Postautor: bosman » 21-10-2009, 23:01

1. Osoba zakładająca dany temat w dziale ZRÓB TO SAM powinna być autorem danej fotorelacji lub danego opisu czy instrukcji wykonania danych prac.
2. Należy zamieścić szczegółowy oraz jak najbardziej wyczerpujący opis przeprowadzanych prac oraz etapów prac.
3. Podać jeśli to możliwe środki/materiały potrzebne do wykonania konkretnych czynności.
4. Dział ZRÓB TO SAM , jak sama nazwa na to wskazuje jest działem gdzie należy opisywać rzeczy , naprawy , przeróbki itp. wykonane osobiście prze nas samych.
5. Jeśli znajdziemy ciekawy temat z dokładnym opisem i zdjęciami, który nie jest Waszym pomysłem i Waszą pracą i mamy 100% pewność, pomimo że nie przepraktykowaliśmy czegoś na własnym doświadczeniu , że dana fotorelacja, przebieg działań , jest zrobiona prawidłowo i z pełną odpowiedzialnością , stajemy za tym , to owszem , można wklejać takie fotorelacje . Jeśli ktoś coś znajdzie na innej stronie w internecie i wie , że to na 100% działa i jest prawidłowo pokazane to jak najbardziej można to wkleić. Oczywiście za zgodą autora .
6. Nie należy zakładać tematów typu "zawiozłem felgi do piaskowania , a potem do lakierowania" lub "kupiłem tuleje w ASO i wymienili mi je na warsztacie" ...
7. Wszelkie tematy niezgodne z powyższymi założeniami będą usuwane.



Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do zasad działu ZRÓB TO SAM , że coś należy dodać lub zmienić , proszę o kontakt na PW.

Pozdrawiam

bosman
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez bosman, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika